Říjnová AgiRevoluce 2021 je za námi

S revolucí v našem klubu jsme začali před třemi lety. Myslím revolucí v tom, že jsme se odvážili uspořádat první závody – tenkrát neoficiální Říjnová AgiRevoluce – to byl rok 2019. V roce 2020 opět neoficiálky pod stejným názvem. A letos poprvé další odvážný kousek – první oficiální závody pořádané naším klubem. Navíc v klasickém formátu s open běhy a jednou zkouškou.

A protože máme skvělou partu, která dokáže máknout a letos nám přiměřeně začátku října přálo i počasí, závody se moc povedly. Celý den panovala příjemná atmosféra a vše šlapalo jak na drátkách. Paní rozhodčí Aneta Obrusníková a hospitantka na rozhodčí Verča Říhová nám postavily rychlé běhavé parkury se spoustou výzev! To máme rádi! A když jsme pak potmě vykládali na cvičáku poslední překážky, byli všichni unavení, ale dokonale pozitivně nabití se spoustou plánů na další naše závody. Takže se na nás můžete těšit v plné sestavě na neoficiálkách 16.4.2022 a na oficiálních dvojzkouškách 1.5.2022.

Fotky z celého dne od naší členky, fotografky, Jany Hladíkové najdete zde. Moc za ně děkujeme. 

https://www.facebook.com/1037393569699954/posts/4040928412679773/?d=n

 

   

Neoficiální závody – Velikonoční Agijízda – 16.4.2022

Neoficiální závody – Velikonoční Agijízda – 16.4.2022

Termín: sobota 16.4.2022

Místo: Fotbalové hřiště v Tisu u Havlíčkova Brodu

Pro velký úspěch našich podzimních neoficiálek loni a předloni a na žádosti mnohých zúčastněných jsme se rozhodli uspořádat kromě oficiálních závodů i závody neoficiální. Chceme podpořit začínající týmy, které si na oficiální závody ještě netroufají a jsme rádi, že si budou moct vyzkoušet závodní atmosféru na bezpečných překážkách, kvalitním povrchu a parkurech, které vám nachystají ostřílené závodnice a trenérky Verča Nehybová a Anet Kárníková.

Propozice a přihlašování spuštěno zde: Neoficiální závody – Velikonoční Agijízda – 16.4.2022 – AGILITY-HB

 

Případné dotazy na agizavody@seznam.cz

Kvalifikované týmy na MČR – Šlapánka jede!

O víkendu 11.-12.9.2021 se bude v Trutnově konat mistrovstí České republiky v agility. Z kvalifikačních závodů, které se letos konaly jak na Moravě, tak v Čechách, se z našeho klubu kvalifikovalo hned několik týmů. 

 

Kategorie S:

Verča Nehybová a Seli

Hanka Hrdličková a Casiopea

Kategorie M:

Pepa Žák a Uragán

Denisa Kopicová a Damík

Klára Jůdová a Rézinka

Kategorie ML:

Jana Fuksová a Grizzly

 

Všem moc gratulujeme a přejeme, ať se na velkých závodech v září daří 🙂

 

Závody v květnu zrušeny

Milí závodíci,

naše první oficiální závody bohužel neuspořádáme. Jsou zrušeny. Všichni víme proč. Je nám to moc líto.

Neděle 2.5.2021 – Jarní AgiFestival – dvojzkoušky s Martinou Konečnou – Jarní AgiFestival Dvojzkoušky – 2.5.2021 – AGILITY-HB (agility-hb.cz)  – ZRUŠENO
 

 

 

 

 

Snad se brzy uvidíme na nějaké jiné agility akci.

Buďte zdraví a těšíme se na vás na podzim na Říjnové AgiRevoluci!

 

KK Šlapánka, Havíčkův Brod

 

 

Pořádáme oficiální závody v roce 2021

 

Po dvou ročnících neoficiálních závodů Říjnová AgiRevoluce jsme se odvážně pustili do velkých plánů na rok 2021 a rádi bychom z nich udělali závody oficiální. Termíny, místo i rozhodčí jsou zamluveni. Budeme se připravovat, organizovat, chystat jako kdyby nebyl rok 2021 a bylo to jisté, že nám závody nikdo nezakáže…. a budeme doufat, že vás budeme moct přivítat opět na stejném místě jako loni a předloni – tedy na fotbaláku v Tisu 🙂

 

A termíny?

Neděle 2.5.2021 – Jarní AgiFestival – dvojzkoušky s Martinou Konečnou – Jarní AgiFestival Dvojzkoušky – 2.5.2021 – AGILITY-HB (agility-hb.cz) 

Sobota 2.10.2021 – Říjnová AgiRevoluce – open závody+zkoušky s Anetou Obrusníkovou – Říjnová AgiRevoluce – 2.10.2021 – AGILITY-HB (agility-hb.cz)

 

 

Dvojzkoušky Sirius Opatovice nad Labem 26.7.2020

Dvojzkoušky v Opatovicích v půlce prázdnin stavěla a hodnotila paní rozhodčí Alice Boháčová. Pěkně jsme se zapotili. A to nejen díky náročným parkurům, ale hlavně kvůli tropickému dusnu, které dopoledne panovalo. Než přišla bouřka a velký liják. Ani ten nás ale neodradil a tak se jeden běh prohlížel za vydatného deště. Naštěstí netrval dlouho a vzduch se příjemně pročistil a závody mohly zdárně pokračovat. 

 

ZTřeštěnky 18.7.2020

Třešt – naše oblíbená destinace, ve které závody pořádá bezvadná parta nadšenců. Ač zrovna ten den počasí pořádání agility závodů nepřálo, vyrazila parta z Brodu zabojovat o zkoušky, které stavěla paní rozhodčí Eva Svobodová. Semtam dešťová přeháňka, semtam sluníčko, ale vždycky dobrá nálada a semtam se některé běhy moc povedly a přivezli jsem pár pěkných umístění.

 

Kvalifikační závody na MČR

O víkendu 19.-20.6.2020 se konaly kvalifikační závody na Mistrovství České republiky v agility. Jeden závod proběhl v moravské Chropyni a druhý v českém Trutnově. Na obou místech jsme měli klubová želízka v ohni. Počasí bylo všelijaké, zvlášť na Moravě se naše dva týmy- Verča se Selinkou a Denisa s Jackem – praly s velkým deštěm. V Čechách bylo o trochu lépe a potkalo se nás tam z klubu o něco víc – Jana s Kerry, Grizzly a Džesinkou, Pepa s Urískem, Bára s Niky, Hanka s Casiopeou, Iva s Míšou, Petra s Májou, Denisa s Damem a Klára s Rézinkou a Enynkou.

Parkury byly opravdu náročné, běhavé a plné nástrah. Mnohdy stačilo k chybičce jen malé zaváhání. Štěstí ale stálo na straně připravených a tak se z našeho klubu kvalifikovali:

v kategorii S – Verča Nehybová se Seli, Bára Tesáková s Niky, Jana Fuksová s Džesinkou

v kategorii M – Pepa Žák s Urýskem, Denisa Kopicová s Damem

Všem gratulujeme!!! 🙂 

  

 

Už se zase závodí

Po dlouhé pauze bez závodů a vlastně i bez společných tréninků jsme se konečně dočkali. Stejně jako všichni sportovci jsme se těšili na jarní sezónu, která ale letos začala o něco později. 

Jakmile byla příležitost, vyjeli jsme se potkat s ostatními blázny, kteří tak rádi běhají po parkuru. Chybělo nám to. Nejen závodění, ale i společně klábosení se soupeři, rozebírání parkurů a příjemná atmosféra, která na našich oblíbených štacích panuje. Třebíč, Třešť, Svítkov, Ratenice….všude bylo hezky. Některé naše týmy si vyzkoušely svou závodní premiéru, ostřílení borci ladili formu. Užíváme si, že to zase jde 🙂

Medaile, poháry, splněné zkoušky jsou už jen takovou třešničkou na dortu.

Pořádáme závody – AgiRevoluce – 5.10.2019

Naše první neoficiální agility závody se moc povedly. Počasí nám sice zrovna moc nepřálo, ale i přesto proběhly závody ve výborné náladě. Užili jsme si legraci nejen na parkuru, ale i mimo něj. Děkujeme moc všem pomocníkům jak z klubu tak mimo něj, bez vás by to nešlo. 🙂 Velké díky patří také všem sponzorům za krásné ceny pro vítěze a drobnosti pro každého účastníka. 

Piště si do diářů datum přístích závodů – 3.10.2020 (sejdeme se opět v Tisu)

Zde je odkaz na fotky od Jany Hladíkové – moc děkujeme:

https://ebonyodtr.rajce.idnes.cz/AGIRevoluce_2019/

 

 

PROPOZICE ZDE