Agility závody 2022

Ahoj agiliťáci,

v roce 2022 bude KK Šlapánka pořádat rovnou troje agility závody. Jedny neoficiální a dvoje oficiální. Všechny se uskuteční na našem oblíbeném fotbalovém hřišti v Tisu.

 

Zahájíme neoficiálním velikonočním kláním v sobotu 16.4.2022:

Neoficiální závody – Velikonoční Agijízda – 16.4.2022 – AGILITY-HB – máme téměř plno!!!

 

Pokračovat budeme oficiálními dvojzkouškami s rozhodčí Martinou Konečnou v neděli 1.5.2022:

Jarní Agi Festival – Dvojzkoušky – 1.5.2022 – AGILITY-HB

 

A naši agilitní sezónu zakončíme klasickými závody s open běhy a zkouškou v sobotu 1.10.2022 s Petrou Vyplelovou:

Říjnová AgiRevoluce – 1.10.2022 – AGILITY-HB

 

Vše pečlivě a s nadšením chystáme, můžete se těšit na pěkné ceny, výtečné občerstvení, kvalitní překážky a přátelskou atmosféru 🙂

 

 

Říjnová AgiRevoluce 2021 je za námi

S revolucí v našem klubu jsme začali před třemi lety. Myslím revolucí v tom, že jsme se odvážili uspořádat první závody – tenkrát neoficiální Říjnová AgiRevoluce – to byl rok 2019. V roce 2020 opět neoficiálky pod stejným názvem. A letos poprvé další odvážný kousek – první oficiální závody pořádané naším klubem. Navíc v klasickém formátu s open běhy a jednou zkouškou.

A protože máme skvělou partu, která dokáže máknout a letos nám přiměřeně začátku října přálo i počasí, závody se moc povedly. Celý den panovala příjemná atmosféra a vše šlapalo jak na drátkách. Paní rozhodčí Aneta Obrusníková a hospitantka na rozhodčí Verča Říhová nám postavily rychlé běhavé parkury se spoustou výzev! To máme rádi! A když jsme pak potmě vykládali na cvičáku poslední překážky, byli všichni unavení, ale dokonale pozitivně nabití se spoustou plánů na další naše závody. Takže se na nás můžete těšit v plné sestavě na neoficiálkách 16.4.2022 a na oficiálních dvojzkouškách 1.5.2022.

Fotky z celého dne od naší členky, fotografky, Jany Hladíkové najdete zde. Moc za ně děkujeme. 

https://www.facebook.com/1037393569699954/posts/4040928412679773/?d=n

 

   

Neoficiální závody – Velikonoční Agijízda – 16.4.2022

Neoficiální závody – Velikonoční Agijízda – 16.4.2022

Termín: sobota 16.4.2022

Místo: Fotbalové hřiště v Tisu u Havlíčkova Brodu

Pro velký úspěch našich podzimních neoficiálek loni a předloni a na žádosti mnohých zúčastněných jsme se rozhodli uspořádat kromě oficiálních závodů i závody neoficiální. Chceme podpořit začínající týmy, které si na oficiální závody ještě netroufají a jsme rádi, že si budou moct vyzkoušet závodní atmosféru na bezpečných překážkách, kvalitním povrchu a parkurech, které vám nachystají ostřílené závodnice a trenérky Verča Nehybová a Anet Kárníková.

Propozice a přihlašování spuštěno zde: Neoficiální závody – Velikonoční Agijízda – 16.4.2022 – AGILITY-HB

 

Případné dotazy na agizavody@seznam.cz

Kvalifikované týmy na MČR – Šlapánka jede!

O víkendu 11.-12.9.2021 se bude v Trutnově konat mistrovstí České republiky v agility. Z kvalifikačních závodů, které se letos konaly jak na Moravě, tak v Čechách, se z našeho klubu kvalifikovalo hned několik týmů. 

 

Kategorie S:

Verča Nehybová a Seli

Hanka Hrdličková a Casiopea

Kategorie M:

Pepa Žák a Uragán

Denisa Kopicová a Damík

Klára Jůdová a Rézinka

Kategorie ML:

Jana Fuksová a Grizzly

 

Všem moc gratulujeme a přejeme, ať se na velkých závodech v září daří 🙂

 

Závody v květnu zrušeny

Milí závodíci,

naše první oficiální závody bohužel neuspořádáme. Jsou zrušeny. Všichni víme proč. Je nám to moc líto.

Neděle 2.5.2021 – Jarní AgiFestival – dvojzkoušky s Martinou Konečnou – Jarní AgiFestival Dvojzkoušky – 2.5.2021 – AGILITY-HB (agility-hb.cz)  – ZRUŠENO
 

 

 

 

 

Snad se brzy uvidíme na nějaké jiné agility akci.

Buďte zdraví a těšíme se na vás na podzim na Říjnové AgiRevoluci!

 

KK Šlapánka, Havíčkův Brod

 

 

Pořádáme oficiální závody v roce 2021

 

Po dvou ročnících neoficiálních závodů Říjnová AgiRevoluce jsme se odvážně pustili do velkých plánů na rok 2021 a rádi bychom z nich udělali závody oficiální. Termíny, místo i rozhodčí jsou zamluveni. Budeme se připravovat, organizovat, chystat jako kdyby nebyl rok 2021 a bylo to jisté, že nám závody nikdo nezakáže…. a budeme doufat, že vás budeme moct přivítat opět na stejném místě jako loni a předloni – tedy na fotbaláku v Tisu 🙂

 

A termíny?

Neděle 2.5.2021 – Jarní AgiFestival – dvojzkoušky s Martinou Konečnou – Jarní AgiFestival Dvojzkoušky – 2.5.2021 – AGILITY-HB (agility-hb.cz) 

Sobota 2.10.2021 – Říjnová AgiRevoluce – open závody+zkoušky s Anetou Obrusníkovou – Říjnová AgiRevoluce – 2.10.2021 – AGILITY-HB (agility-hb.cz)

 

 

Dvojzkoušky Sirius Opatovice nad Labem 26.7.2020

Dvojzkoušky v Opatovicích v půlce prázdnin stavěla a hodnotila paní rozhodčí Alice Boháčová. Pěkně jsme se zapotili. A to nejen díky náročným parkurům, ale hlavně kvůli tropickému dusnu, které dopoledne panovalo. Než přišla bouřka a velký liják. Ani ten nás ale neodradil a tak se jeden běh prohlížel za vydatného deště. Naštěstí netrval dlouho a vzduch se příjemně pročistil a závody mohly zdárně pokračovat. 

 

ZTřeštěnky 18.7.2020

Třešt – naše oblíbená destinace, ve které závody pořádá bezvadná parta nadšenců. Ač zrovna ten den počasí pořádání agility závodů nepřálo, vyrazila parta z Brodu zabojovat o zkoušky, které stavěla paní rozhodčí Eva Svobodová. Semtam dešťová přeháňka, semtam sluníčko, ale vždycky dobrá nálada a semtam se některé běhy moc povedly a přivezli jsem pár pěkných umístění.

 

Kvalifikační závody na MČR

O víkendu 19.-20.6.2020 se konaly kvalifikační závody na Mistrovství České republiky v agility. Jeden závod proběhl v moravské Chropyni a druhý v českém Trutnově. Na obou místech jsme měli klubová želízka v ohni. Počasí bylo všelijaké, zvlášť na Moravě se naše dva týmy- Verča se Selinkou a Denisa s Jackem – praly s velkým deštěm. V Čechách bylo o trochu lépe a potkalo se nás tam z klubu o něco víc – Jana s Kerry, Grizzly a Džesinkou, Pepa s Urískem, Bára s Niky, Hanka s Casiopeou, Iva s Míšou, Petra s Májou, Denisa s Damem a Klára s Rézinkou a Enynkou.

Parkury byly opravdu náročné, běhavé a plné nástrah. Mnohdy stačilo k chybičce jen malé zaváhání. Štěstí ale stálo na straně připravených a tak se z našeho klubu kvalifikovali:

v kategorii S – Verča Nehybová se Seli, Bára Tesáková s Niky, Jana Fuksová s Džesinkou

v kategorii M – Pepa Žák s Urýskem, Denisa Kopicová s Damem

Všem gratulujeme!!! 🙂