Kvalifikační závody na MČR

O víkendu 19.-20.6.2020 se konaly kvalifikační závody na Mistrovství České republiky v agility. Jeden závod proběhl v moravské Chropyni a druhý v českém Trutnově. Na obou místech jsme měli klubová želízka v ohni. Počasí bylo všelijaké, zvlášť na Moravě se naše dva týmy- Verča se Selinkou a Denisa s Jackem – praly s velkým deštěm. V Čechách bylo o trochu lépe a potkalo se nás tam z klubu o něco víc – Jana s Kerry, Grizzly a Džesinkou, Pepa s Urískem, Bára s Niky, Hanka s Casiopeou, Iva s Míšou, Petra s Májou, Denisa s Damem a Klára s Rézinkou a Enynkou.

Parkury byly opravdu náročné, běhavé a plné nástrah. Mnohdy stačilo k chybičce jen malé zaváhání. Štěstí ale stálo na straně připravených a tak se z našeho klubu kvalifikovali:

v kategorii S – Verča Nehybová se Seli, Bára Tesáková s Niky, Jana Fuksová s Džesinkou

v kategorii M – Pepa Žák s Urýskem, Denisa Kopicová s Damem

Všem gratulujeme!!! 🙂 

  

 

Už se zase závodí

Po dlouhé pauze bez závodů a vlastně i bez společných tréninků jsme se konečně dočkali. Stejně jako všichni sportovci jsme se těšili na jarní sezónu, která ale letos začala o něco později. 

Jakmile byla příležitost, vyjeli jsme se potkat s ostatními blázny, kteří tak rádi běhají po parkuru. Chybělo nám to. Nejen závodění, ale i společně klábosení se soupeři, rozebírání parkurů a příjemná atmosféra, která na našich oblíbených štacích panuje. Třebíč, Třešť, Svítkov, Ratenice….všude bylo hezky. Některé naše týmy si vyzkoušely svou závodní premiéru, ostřílení borci ladili formu. Užíváme si, že to zase jde 🙂

Medaile, poháry, splněné zkoušky jsou už jen takovou třešničkou na dortu.